.

.

Enet Solutions Inc. Enet SC do SC 10 metara OM3 10GB 50/125 AQUA DUPLEX MULTIMODE PVC VICE OPIC

Enet Solutions Inc. Enet SC do SC 10 metara OM3 10GB 50/125 AQUA DUPLEX MULTIMODE PVC VICE OPIC

HRK 14.58

Količina robe
Tova je dostupna

Doživotna garancija. Enet 10 M SC/SC DUPLEX MULTIMODE 50/125 10 GB OM3 ili bolji kabel za patch aqua vlakana 10 metara SC -SC pojedinačno testirano - doživotno jamstvo. Enet 10 M SC/SC DUPLEX MULTIMODE 50/125 10 GB OM3 ili bolji kabel za patch aqua vlakana 10 metara SC -SC pojedinačno testirano - doživotno jamstvo. Doživotna garancija. Enet 10 M SC/SC DUPLEX MULTIMODE 50/125 10 GB OM3 ili bolji kabel za patch aqua vlakana 10 metara SC -SC pojedinačno testirano - doživotno jamstvo. Enet 10 M SC/SC DUPLEX MULTIMODE 50/125 10 GB OM3 ili bolji kabel za patch aqua vlakana 10 metara SC -SC pojedinačno testirano - doživotno jamstvo. Enet 10 M SC/SC DUPLEX MULTIMODE 50/125 10 GB OM3 ili bolji kabel za patch aqua vlakana 10 metara SC -SC pojedinačno testirano - doživotno jamstvo.

Ključne značajke

Slični proizvodi u kategoriji